Agape Białołęka -AP Brychczy 2005

Dzisiejszy mecz rozgrywaliśmy z liderem naszej grupy drużyną AGAPE .Pierwsza kwarta spotkania była bardzo wyrównana , mecz toczył się głównie w środku boiska, zawodnicy obydwu drużyn grały ambitnie. W 10 minucie wyszliśmy na prowadzenie, po świetnym zagraniu piłki przez Mikołaja Goławskiego Marcel  przyjął piłkę w polu karnym i delikatnym strzałem pokonał bramkarz z Białołęki. Niestety 5 minut później po zespołowej akcji drużyna przeciwna doprowadziła do wyrównania. Druga kwarta w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Po szybkiej kontrze i indywidualnej akcji Eryka, który przebiegł 3/4 boiska z piłką wyszliśmy ponownie na prowadzenie. W 25 minucie zdobyliśmy 3 bramkę po wznowieniu z auto i szybkim rozegraniu i świetnym podaniu Piotr Pyrek wpisał się na listę strzelców . Nasza gra nadal wyglądała dobrze, było dużo walki o piłkę i próby gry podaniami, lecz pod sam koniec kwarty po bardzo złym wznowieniu gry, zawodnik z AGAPE strzelił nam drugą bramkę. Trzecia kwarta w naszym wykonaniu była fatalna. Nasza drużyna opadła z sił i mnożyły się indywidualne błędy zawodników i brak asekuracji.W krótkim czasie straciliśmy trzy bramki i ta kwarta zakończyła się wynikiem 5-3 dla drużyny z Białołęki. Ostatnia kwarta nie była lepsza niż poprzednia . Ekipa gospodarzy kontrolowała przebieg spotkania, strzelili nam kolejne dwie bramki z kontry. Nie potrafiliśmy już wrócić do dobrej gry z początku spotkania, brakowało nam sił, nie nadążaliśmy za szybkimi kontrami przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem  7-3 . Mimo takiego wyniku należy pochwalić naszych wszystkich zawodników za pierwsze pół godziny meczy, w którym pokazali dobrą piłkę , fajne akcje i duże zaangażowanie i walkę. Nasza gra w tych kwartach pozwala nam patrzeć optymistycznie w przyszłość , z meczy na mecz widać poprawę w naszej grze i nie załamujemy się gramy do końca.
skład – Kawecki Jan, Misiun Patryk, Podwysocki Daniel, Goławski Mikołaj, Świderski Eryk, Pyrek Piotr, Kusy Michał, Stosio Jan, Stosio Piotr, Saski Franek, Wojda Maks, Witeńko Tristan, Toboja Filip, Woźny Marcel, Ogonowski Mikołaj