AP Brychczy 2008 – Białe Orły

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz 8 kolejki, tym razem w roli gospodarzy podejmowaliśmy zespół Białych Orłów.
Po słabszym występie z zeszłego tygodnia, byliśmy mocno zmotywowani by tego dnia zaprezentować się ze znacznie lepszej strony. Od samego początku ruszyliśmy do ataku i zaowocowało to wieloma akcjami pod bramką rywali. Wynik otworzył grający tego dnia świetne zawody Krzyś Hajkiewicz. Chwilę później padła bramka dla której warto było się wybrać tego dnia na nasz mecz. Zespołowa akcja, dokładne podania, świetne dośrodkowanie Bartka Czarkowskiego i zakończenie strzałem z powietrza przez Krystiana Ignacaka. Ręce same składały się do oklasków. Podobnych akcji w tym meczu rozegraliśmy co najmniej kilka. W pamięci utkwiła mi jeszcze akcja Grzesia Bagrowskiego, który grając na pozycji środkowego obrońcy wysoko odebrał piłkę przeciwnikom, przedryblował dwóch rywali i dograł świetnie do Nikodema Natana , któremu nie pozostało nic innego jak zakończyć akcje bramką.
Cieszy, że chłopcy realizowali zadania na ten mecz, a do tego wykazali się wielokrotnie dużą kreatywnością. Podpatrzone przez nich rozwiązania niejednokrotnie powodowały u mnie dużą radość. Graliśmy ofensywnie, z rozmachem i poparliśmy to dużym zaangażowaniem i wolą walki.
Cieszy, że chłopcy skupili się na poprawie gry. Warto również odnotować co raz lepszą współpracę Olka Kowalskiego z pomocnikami. Podsumowując długimi momentami naprawdę przyjemnie patrzyło się na naszą grę, dużo zmian strony gry, wychodzenie na pozycje, jakość podań czy strzałów – to wszystko było na dobrym poziomie. Pracujemy dalej by stawać się co raz lepszym !

AP Brychczy – Białe Orły  9:2

1:0  Hajkiewicz as. Kowalski
2:0  Ignacak as. Czarkowski
3:0 Goławski b.a
4:0 Kowalski as. Hajkiewicz
5:0 Natan as. Kowalski
6:0 Natan as. Bagrowski
7:1 Kowalski b.a
8:1 Goławski as. Bagrowski
9:1 Ignacak as. Walawko

Skład : Błocki – Ignacak, Bagrowski, Goławski, Hajkiewicz, Czarkowski, Kowalski, Natan, Hryniewicki, Sawicz, Walawko