AP Brychczy 2008

W ostatnich dniach rozegraliśmy dwa spotkania. Najpierw w czwartek mierzyliśmy się w sparingu z zespołem Varsovii, natomiast w niedzielę spotkaliśmy się z Syrenka Soccer Schools w 6 kolejce zimowej ligi.

Mecz z Varsovią został rozegrany w ramach treningu i był bardzo pożyteczną jednostką treningową. Sparing ten był rozegrany na boisku, po 7 i z wymagającym przeciwnikiem. W meczu widzieliśmy sporo jakości, obydwa zespoły chciały grać w piłkę, starały się budować swoje akcje od bramki, nie wybijając piłki na oślep. Chłopcy grali na różnych pozycjach, widać było że całą zimę gramy na mniejszych boiskach , a gier po 7 było jak na lekarstwo. Potrafiliśmy jednak zaprezentować się z niezłej strony, mieliśmy swoje szanse w a ataku, natomiast w obronie graliśmy z dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Był to ciekawy sprawdzian, z którego możemy być zadowoleni.

AP Brychczy – Varsovia  3:3
Bramki: Kowalski, Hryniewicki, Czarkowski

Skład: Błocki – Ignacak, Czarkowski, Goławski, Bagrowski, Hajkiewicz, Kowalski, Hryniewicki, Górzyński, Sawicz

Zupełnie inne nastroje panowały na niedzielnym spotkaniu. Pierwsza połowa to zdecydowanie nasz najsłabszy występ w całej lidze zimowej. Graliśmy bardzo ospale , wolno, niedokładnie, kompletnie brakowało pomysłu na naszą grę, bardzo często gubiliśmy krycie. Do tego słabo wyglądało nasze zaangażowanie i determinacja, z których słynęliśmy w poprzednich meczach. Druga połowa to poprawa jeśli chodzi o cechy wolicjonalne, ale gra była daleka od moich oczekiwań. Nie raz udowodniliśmy, że potrafimy grać bardzo dobrze stąd też wysokie wymagania. Nic się jednak nie stało. Jak każdy mieliśmy prawo mieć gorszy dzień i oby w następnych meczach było zdecydowanie lepiej. Na pochwałę zasługuje postawa Antka Błockiego, który kilkukrotnie ratował nasz zespół przed stratą bramki. Dla reszty drużyny jest to lekcja, że żeby dobrze wejść w mecz trzeba być zaangażowanym i skoncentrowanym od samego początku. Co cieszy to fakt, że mimo tego że gra się nie kleiła i nie był to nasz najlepszy dzień to potrafiliśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Za to na pewno dla chłopców nalezą się brawa. Za tydzień kolejne wyzwania. Bierzemy się do dalsze pracy !

AP Brychczy – Syrenka Soccer Schools  5:3
Bramki: Kowalski x2, Hajkiewicz x2, Bagrowski

Skład: Błocki – Czarkowski, Goławski, Hajkiewicz, Hryniewicki, Bagrowski, Kowalski, Gajewski , Sawicz