UKS Czwórka 1-9 AP Brychczy 09

W sobotę 22 kwietnia przyszło naszemu najmłodszemu rocznikowi wybrać się na najdalszy wyjazd w tym sezonie. Wsiedliśmy w samochody i o 10, na godzinę przed meczem, wszyscy zameldowaliśmy się w podwarszawskim Wyszkowie. Rywalizację z drużyną UKS Czwórka Wyszków rozpoczęliśmy o godzinie 11. Pierwsza część spotkania rozpoczęła się od naszej zdecydowanej przewagi, którą udokumentowaliśmy już w 5 minucie, po ładnej akcji Marcina Kołdyki, akcję wykończył skutecznym strzałem Michał Liwartowski. Bramka nie zmieniła niczego w naszej grze i dalej dążyliśmy do podwyższenia prowadzenia, które w tej kwarcie nastąpiło jeszcze dwukrotnie, w 10 minucie bramkę zdobył Piotr Gwardys, a w 14, tuż przed przerwą, gola zdobył po fantastycznym strzale Kacper Walocha. Druga kwarta meczu nie zmieniła się znacząco, podobnie jak w pierwszej nasza przewaga została szybko udokumentowana zdobyciem dwóch bramek w 3 minucie gola zdobył Sebastian Kowalski, w 5, bramkę, po raz drugi tego dnia, zdobył Michał Liwartowski. Nasza gra po dwóch kwartach wyglądała naprawdę dobrze, nie mieliśmy problemów z rozgrywaniem akcji oskrzydlających. Jedynym mankamentem była mała liczba strzałów zza pola karnego, nasi młodzi adepci futbolu, niczym Barcelona, próbowali „wjechać” z piłką do bramki rywala. Trzecią część gry rozpoczęliśmy z równie dużym animuszem jak dwie poprzednie kwarty sobotniej rywalizacji. Po 6 minutach gry Piotr Gwardys popisał się ładnym podaniem które wykończył dobrze grający tego dnia Sebastian Kowalski. Na bramkę drużyny gospodarzy sunął atak za atakiem co poskutkowało ponownym podwyższeniem wyniku w 12 minucie, bramkę, kompletując hat-trica, zdobył Michał Liwartowski. Przed ostatnią przerwą w tym meczu wynik ponownie uległ zmianie, po fenomenalnej indywidualnej akcji bramkę zdobył Marcin Kołdyka. Czwarta kwarta była najbardziej wyrównaną częścią tego meczu, obie drużyny pokazały w niej wysokie umiejętności techniczne i taktyczne oraz charakter do gry w piłkę. Po zaciekłej rywalizacji, straconej bramce z rzutu karne, udało nam się zremisować tą kwartę 1:1, inteligentnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Jaromir Szeląg. Za nami trzeci ligowy mecz, a już w sobotę gramy następne zawody tym razem z GKP Targówek, chłopaki z meczu na mecz robią widoczne postępy, oby tak dalej. Na specjalne wyróżnienie zasłużyło dwóch zawodników Marcin Kołdyka i Filip Hołowiński, którzy rozegrali bardzo dobre zawody, należy jednak nadmienić, że wszyscy pozostali zawodnicy nie odbiegali poziomem od wyróżnionych graczy.

UKS Czwórka Wyszków 1-9 AP Brychczy 09

Skład: Oskar Budzyński – Piotr  Januszko, Kacper Walocha, Sebastian Kowalski, Piotr Gwardys, Igor Melaniuk, Marcin Kołdyka, Jaromir Szeląg, Filip Hołowiński, Michał Liwartowski

Bramki: 3 – Liwartowski, 2 – Kowalski, 1 – Walocha, Szeląg, Kołdyka, Gwardys.

Asysty: 2 – Hołowiński, 1 – Walocha, Kołdyka, Gwardys, Liwartowski.