Semp Ursynów 6-8 AP Brychczy 08

W niedzielę po 2-tygodniowej przerwie wróciliśmy do rozgrywek ligowych. Tym razem udaliśmy się na Ursynów by tam zmierzyć się z ekipą Sempa.
Pamiętając niedawny mecz pomiędzy tymi drużynami z ligi zimowej mogliśmy spodziewać się bardzo ciekawego spotkania i tak też było. Do meczu podeszliśmy z odpowiednią koncentracją i zaangażowaniem. Od początku byliśmy czujni w defensywie, asekurowaliśmy się i po odbiorze staraliśmy się zawiązać swoją akcje. Mecz był otwarty, widzieliśmy dużo ofensywnych akcji, dużo strzałów na bramkę, wiele dobrych okazji zarówno z jednej jak i drugiej strony. Przez cały mecz uciekaliśmy przed gospodarzami, prowadziliśmy jedną, dwoma bramkami ale Semp cały czas dążył do wyrównania. W drugiej części meczu kilkukrotnie, zdrzemnęliśmy się w obronie, zbyt biernie podeszliśmy do odbioru piłki i miałem o to do chłopców kilka uwag. Na szczęście potrafiliśmy odpowiedzieć ofensywą, wyprowadziliśmy kilka szybkich akcji i to my po końcowym gwizdku mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa.
Podsumowując był to naprawdę dobry, toczony w szybkim tempie mecz, kibice zobaczyli dużo bramek i jeszcze więcej dobrych okazji do zdobycia goli. W naszej drużynie na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, nikt nie odpuścił, każdy był ważnym ogniwem. Już we wtorek rozegramy kolejny ligowy mecz. Tym razem będzie to zaległe spotkanie z FFA.

Semp Ursynów  –  AP Brychczy  6:8
Bramki:
0:1  Hryniewicki ( as. Hajkiewicz),
1:2  Kowalski (as. Hajkiewicz)
2:3  Kowalski (b.a)
2:4  Hajkiewicz (as. Kowalski)
3:5  Sawicz (b.a)
3:6  Kowalski (as. Hajkiewicz)
4:7  Górzyński (as. Błocki)
5:8  Kowalski b.a

Skład: Błocki – Bagrowski, Czarkowsk, Goławski, Hajkiewicz, Hryniewicki, Sawicz, Kowalski, Ignacak, Gajewski, Górzyński