AP Brychczy 08 5-1 UKS Białe Orły

AP Brychczy 08 5-1 UKS Białe Orły

W sobotę 13 maja rozpoczęliśmy rundę rewanżową i podejmowaliśmy na naszym boisku zespół Białych Orłów. Po ostatnim meczu z Drukarzem , z którego nie byłem zadowolony, mieliśmy jasny cel. Zagrać dobry mecz i dominować przez większość czasu gry.
Od samego początku ruszyliśmy z animuszem, wyprowadzaliśmy dobre akcje, oddawaliśmy dużo strzałów. Wynik spotkania otworzył Julek Sawicz, który dobrze odnalazł się pod bramką rywali. Kolejną bramkę strzelamy po bardzo ładnej akcji zespołowej, którą wykończył Krzyś Hajkiewicz. Na 3:0 podwyższył Grześ Bagrowski. Byliśmy tego dnia nieźle dysponowani, chłopcy chcieli zdobywać kolejne bramki. Efektem naszej przewagi była kolejna sytuacja, w której za zagranie ręką arbiter dyktuje rzut karny. Stały fragment gry pewnym strzałem pod poprzeczkę zamienia na gola Krzyś Hajkiewicz. Był też okres gry, w którym swoje szanse mieli goście, ale czujny w bramce był Antek Błocki. Niestety raz nie zdążyliśmy zablokować strzału i przeciwnicy precyzyjnym strzałem z dystansu umieścili piłkę w naszej bramce. Ostanie słowo należało jednak do nas i ” kropkę nad i ” postawił ponownie Krzyś Hajkiewicz, który tym samym ustrzelił w tym spotkaniu hattricka.
Pochwały za ten mecz należą się całej drużynie, ale szczególne wyróżnienie musi powędrować do Tadzia Hryniewickiego, który rozgrywał tego dnia świetne zawody. Mimo , że nie strzelił żadnej bramki, ani nie asystował przy żadnej z nich, to był to zawodnik , który napędzał naszą grę, przeprowadzał bardzo dobre akcje indywidualne, świetnie dryblował i dostrzegał również lepiej ustawionych kolegów. Brawo Tadzio , oby tak dalej ! Brawo drużyna !

Skład:  Antoni Błocki – Bartek Czajkowski, Krystian Ignacak, Filip Goławski, Grzegorz Bagrowski, Julek Sawicz, Julek Górzyński, Antoni Gajewski, Krzysztof Hajkiewicz, Tadeusz Hryniewicki, Aleksander Kowalski

Bramki: 3 – Hajkiewicz, 1 – Bagrowski, Sawicz

Zdjęcia Andrzej Flis