AP Brychczy 09 7-4 UKS Czwórka Wyszków

W sobotę 27 maja rozegraliśmy niezwykle emocjonujące spotkanie z drużyną Czwórki Wyszków. Pierwszy mecz pomiędzy drużynami zakończył się naszym przekonującym zwycięstwem 9-1, tym razem spotkanie było niezwykle wyrównane, zarówna jedna jak i druga drużyna mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Pierwsza kwarta rywalizacji zaczęła się od zdecydowanej przewagi drużyny gości i po 5 minutach przegrywaliśmy już 2-0, niestety jest to już kolejny mecz, w którym wychodzimy zdekoncentrowani od pierwszych minut i pozwalamy sobie strzelać bramki na samym początku rywalizacji. Musimy nad tym ciężko pracować na treningach żeby takie sytuacje ograniczyć do minimum. Po kilku personalnych roszadach w trakcie pierwszej kwarty udało nam się strzelić dwie bramki, których autorami byli Filip Hołowiński po podaniu Piotra Gwardysa oraz Kacper Walocha, który popisał się bardzo ładnym strzałem zza pola karnego. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku remisowym 2-2. W czasie przerwy chłopaki usłyszeli kilka słów reprymendy za postawę w pierwszej części rywalizacji, wzięli sobie słowa trenerów do serca i na drugą kwartę wyszła już inna drużyna. Zaczęliśmy zagrażać bramce drużyny gości, jednocześnie nie pozwalając na zbyt wiele pod swoją bramką. Koncertowo grali nasi najmłodsi zawodnicy Filip Hołowiński, który strzelił dwie bramki oraz Piotr Januszko autor jednego trafienia i dwóch asyst, do tego jedną asystę dorzucił Piotr Gwardys. Na półmetku rywalizacji prowadziliśmy 5-2, wydawało się, że wszystko wskoczyło na właściwe tory niestety myliliśmy się i wróciliśmy do bardzo złej gry z pierwszej części rywalizacji. W dwóch ostatnich kwartach, chłopaki spali, nie było widać zaangażowania, woli walki, którymi tak imponowali w poprzednim meczu. Duży materiał do analizy dla zawodników ale przede wszystkim dla trenerów. Trzecia część spotkania zakończyła się wynikiem 1-1 autorem bramki dla nas był Piotr Gwardys. Czwarta kwarta zakończyła się takim samym wynikiem jak trzecia, 1-1 i po raz kolejny bramkę zdobył Piotr Gwardys. Ostateczny wynik spotkania to 7-4 dla naszej Akademii. Każdej drużynie zdarza się zagrać słabsze spotkanie, takie zagraliśmy w sobotę, sztuką jednak jest grać słabo i wygrać, czego dokonaliśmy w sobotnie popołudnie, brawa dla naszych młodych adeptów futbolu. Na wyróżnienie zasługuje kilku naszych zawodników wspomniani już  Filip Hołowniński i Piotr Januszko oraz Piotr Gwardys, który strzelił dwie bramki w najmniej oczekiwanym momencie czym poprowadził drużynę do zwycięstwa oraz Kacper Walocha dla którego był to debiut na nowej pozycji i z zadania wywiązał się znakomicie.

Skład: Oskar Budzyński – Marcin Kołdyka, Kacper Walocha, Piotr Gwardys, Sebastian Kowalski, Filip Hołowiński, Michał Liwartowski, Mikołaj Sosiński,Tadeusz Zawadzki, Piotr Januszko, Szymon Wójtowicz, Oskar Bogucki