GKP Targówek 0-27 AP Brychczy 09

W niedzielę 4 czerwca udaliśmy się na mecz z drużyną GKP Targówek, który odbył się na boisku przy ulicy Kołowej 18. Dla nas była to podróż sentymentalna, przez wiele lat trenerzy Andrzej i Ryszard byli szkoleniowcami w tym klubie, a trener Kuba reprezentował barwy GKP na boisku. W piłce nie ma jednak sentymentów i o godzinie 13 rozpoczęliśmy spotkanie. Od pierwszej minuty ataki naszych młodych adeptów futbolu na bramkę gospodarzy nie ustawały, można powiedzieć, że wręcz przybierały na sile.
Pierwsza kwarta zakończyła się naszym zwycięstwem 8-0, po 3 bramkach Marcina Kołdyki, dwóch trafieniach Filipa Hołowińskiego oraz jednej bramce Sebastiana Kowalskiego, Michała Liwartowskiego i Oskara Budzyńskiego. Druga część rywalizacji nie różniła się nad zbyt od pierwszej kwarty, nasza przewaga zarysowywała się z minuty na minutę coraz wyraźniej. Wynik drugiej kwarty to 6-0 dla naszej Akademii, bramki zdobyli dwie Oskar Budzyński, po jednej bramce Filip Hołowiński, Piotr Gwardys, Oskar Bogucki i Tadeusz Zawadzki. Na półmetku rywalizacji prowadziliśmy zdecydowanie 14-0. Ostanie dwie kwarty, to pokaz naszej skuteczności, trzecią kwartę wygraliśmy 7-0, autorami bramek byli Oskar Budzyński, Piotr Gwardys, Michał Liwartowski, Filip Hołowiński, Marcin Kołdyka, Oskar Bogucki, Jaromir Szeląg. Czwarta, ostania kwarta spotkania zakończyła się wynikiem 6-0, bramki zdobywali Piotr Gwardys, Jaromir Szeląg, Oskar Bogucki, Wojtek Parys, Sebastian Kowalski, Filip Hołowiński. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 27-0 na naszą korzyść. Na wyróżnienie zasługuje każdy z zawodników naszej Akademii, w meczu z GKP nie mieliśmy słabych punktów, co pozwoliło nam zakończyć spotkanie zdecydowanym zwycięstwem. Przed nami ostania kolejka i rewanż z drużyną UKS 112. Koncentracja, wola walki i zaangażowanie, tymi cechami charakteru możemy osiągnąć korzystny wynik.

Skład:Piotr Januszko – Oskar Budzyński, Wojtek Parys, Marcin Kołdyka, Tadeusz Zawadzki, Milan Barton, Piotr Gwardys, Filip Hołowiński, Michał Liwartowski, Jaromir Szeląg, Kacper Walocha, Sebastian Kowalski, Szymon Wójtowicz, Oskar Budzyński

Bramki: 5 – Hołowiński, 4 – Kołdyka, Budzyński, 3 – Gwardys, Bogucki, 2 – Liwartowski, Kowalski, Szeląg, 1 – Zawadzki, Parys