UKS Białe Orły Warszawa 0-7 AP Brychczy 08

W sobotę rano zainaugurowaliśmy rundę jesienną sezonu 2017/2018. Nowy sezon, nowe wyzwania, rozpoczynamy zmagania w lidze orlików. Na początek podobnie jak na wiosnę potyczka z Białymi Orłami.
Do spotkania przystąpiliśmy skoncentrowani, „głodni gry ” po przerwie wakacyjnej. Od początku chcieliśmy narzucić swój styl gry, być drużyną przeważającą i tak jak zaplanowaliśmy tak było. Cieszy fakt, że elementy ćwiczone na obozie są wdrażane w grę. W poprzedniej rundzie rzadko graliśmy piłkę z bramkarzem, a teraz chłopcy sami widzą, że gra z użyciem bramkarza powoduje że jesteśmy w stanie dłużej utrzymać piłkę we własnym posiadaniu. W mojej ocenie druga kwarta , to najlepsza część w naszym wykonaniu, budowaliśmy przemyślane akcje, zmienialiśmy stronę gry, dobrze funkcjonowało wychodzenie na pozycję. Wygrywamy ten mecz pewnie 7-0. Na osobne słowa pochwały zasługuje Artur Sikorski, który jest naszym nowym zawodnikiem i zadebiutował w tym meczu w naszych barwach. Artur zagrał bez kompleksów, miał wiele udanych zagrań i widać że może stać się pewnym punktem naszej drużyny. Brawo chłopcy za inauguracyjny mecz, a teraz bierzemy się do pracy, a już za tydzień kolejne ligowe spotkanie.