AP Brychczy 08 1-9 FCB Escola

AP Brychczy 08 1-9 FCB Escola

W niedzielę rozegraliśmy mecz 4 kolejki ligowej, przeciwnikiem drużyna Escoli Varsovii. Do meczu obie drużyny przystępowały z kompletem punktów.
Spotkanie rozpoczęło się od naszych dwóch bardzo dobrych sytuacji i strzału w słupek. Niestety na długi czas było to wszystko na co było nas stać w ofensywie. Szybko stracone bramki, napędziły rywali do jeszcze lepszej gry, my natomiast nie potrafiliśmy odpowiedzieć golem kontaktowym. Graliśmy bardzo niedokładnie, notowaliśmy bardzo dużo strat zarówno w obronie jak i ataku. Walkę na nowo podjęliśmy w 3 kwarcie, kiedy to zdobyliśmy bramkę i mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji na poprawę wyniku. Niestety nie udało się ich wykorzystać, za to rywale z zimną krwią punktowali nas i pokazywali z jakim spokojem można podchodzić do sytuacji podbramkowych. Porażka 1-9. Całkowicie zasłużona, w tym meczu byliśmy zespołem zdecydowanie słabszym. Bardzo wiele rzeczy nie funkcjonowało w naszej drużynie tak jak należy, był to nasz słaby mecz, ale należy docenić klasę przeciwnika. Do przerwy praktycznie każda akcja Escoli kończyła się bramką, my za to swoje ciężko wypracowane sytuacje marnowaliśmy. Z dużą pokorą przyjmujemy tą porażkę, mam nadzieję że dużo nas ona nauczy, wyciągniemy wnioski i w kolejnych spotkaniach zagramy o wiele lepiej. Bierzemy się do pracy i już myślimy o kolejnej ligowej potyczce.

0:1

0:2

0:3

0:4

0:5

0:6

1:6 Kowalski asysta Ignacak

1:7

1:8

1:9

Skład: Błocki – Ignacak, Czarkowski, Goławski, Hajkiewicz, Bagrowski, Kowalski, Sikorski, Hryniewicki, Górzyński, Sawicz, Cybulski

Tabela i wyniki