KS Zwar 0-3 AP Brychczy 08

W sobotę 30 września rozegraliśmy mecz 5 kolejki ligowej, w której zmierzyliśmy się z drużyną Zwaru.
Pierwsza część spotkania to nasza dobra postawa, byliśmy zespołem który prowadził grę , był pewny w obronie i cierpliwie budował  swoje akcje. Po 15 minutach wynik 2:0 dla nas po bramkach Olka Kowalskiego i Artura Sikorskiego. Kolejna kwarta to dalej nasza przewaga, udokumentowana bramką Bartka Czarkowskiego po przytomnym dograniu Krzysia Hajkiewicza z rzutu rożnego. W dalszej części meczu stwarzamy kolejne sytuacje, ale piłka zatrzymywała się na słupku bramki, albo dobrze interweniował bramkarz gospodarzy. W kolejnych kwartach na boisku zrobiło się więcej miejsca, kilka razy wychodziliśmy z groźną kontrą, ale zabrakło dokładności, zimnej krwi czy celnego ostatniego podania. Graliśmy na boisku trawiastym gdzie piłka inaczej się porusza i kilka razy zbyt lekko zagrywaliśmy piłkę do partnera. Nasze strzały z dystansu  niejednokrotnie zostały za to zablokowane przez obrońców rywali. Musimy pracować nad tym, aby do końca meczu być czujnym i skoncentrowanym w grze obronnej , w końcówce dopuściliśmy do kilku groźnych akcji pod naszą bramką. Wynik nie uległ już zmianie i wygrywamy ten mecz 3-0.
Podsumowując był to solidny mecz w naszym wykonaniu, staraliśmy utrzymywać się przy piłce, stwarzać okazje do strzelenia bramki, nieźle poruszaliśmy się po boisku i włożyliśmy w ten mecz dużo walki i zaangażowania. Byliśmy zespołem lepszym i zasłużenie wygrywamy.  Bierzemy się do dalszej pracy, od następnej kolejki czekają na nas spotkania rewanżowe.