AP Brychczy 06 3-2 UKS AszWoj Rembertów

• przez

AP Brychczy 06 3-2 UKS AszWoj Rembertów

W pochmurną niedzielę gościliśmy na Halnej drużynę UKS ASzWoj Rembertów, z którą przegraliśmy pierwszy mecz 2:4. Tym razem spotkanie rozpoczęło się od naszej dominacji, szybko zdobywamy bramkę na 1-0, a strzelcem Kowalski, który w końcu się przełamał po ładnym prostopadłym podaniu od Czarkowskiego. Dalej naciskaliśmy gości dlatego rzadko wychodzili z własnej połowy, niestety sami wkrótce sprezentowaliśmy im wyrównanie. Niedługo potem jednak goście odwdzięczają nam się i ich obrońca w zamieszaniu strzela do własnej bramki więc do przerwy jesteśmy na prowadzeniu. Druga połowa również przebiega pod nasze dyktando, stwarzamy mnóstwo sytuacji, ale strzały są albo niecelne, albo świetnie broni bramkarz rywali. Końcówka to istny horror – goście zamknięci w polu karnym, a nasi chłopcy wykonują serię rożnych i wolnych. Ostatnia akcja meczu to dośrodkowanie Sieczki w pole karne, piłka zostaje w zamieszaniu podbita do góry, a na nasze szczęście akcję zamyka bohater meczu Kowalski, który pakuje piłkę do siatki strzałem głową! Ogromna radość, Sędzia kończy mecz! Gratulacje dla ekipy za walkę do końca i wyszarpane wręcz 3 punkty 🙂

1-0 Kowalski asysta Czarkowski