AP Brychczy 08 5-2 KS Zwar Warszawa

W sobotę 4 listopada rozegraliśmy ligowy mecz numer 9 w tym sezonie. Tym razem na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę Zwaru Warszawa.

Mecz rozpoczęliśmy dobrze, pierwsza kwarta to nasze pewne prowadzenie 3-0. Druga kwarta to również inicjatywa po naszej stronie, kolejne szanse na gole i bardzo pewna gra w obronie. Większość akcji gości, było zatrzymywanych daleko od naszej bramki. W trzeciej kwarcie, zaczęliśmy od kilku składnych, ciekawych akcji i tak do momentu błędu w ustawieniu i bramki dla przeciwników. Chwilę później strzał z rzutu wolnego i goście zdobywają gola kontaktowego. Były to dla nas trudne momenty w tym spotkaniu, ale na szczęście na odpowiedź nie musieliśmy czekać długo i do naszego dorobku dołożyliśmy kolejne 2 bramki.
Na wyróżnienie za ten mecz zasługuje Olek Kowalski, który był aktywny strzelił w tym meczu 3 bramki, swoje sytuacje wykorzystał z zimną krwią w pewny sposób, oraz Artur Sikorski, który zagrał bardzo dobry mecz, zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego i ciągnął naszą grę z lewej strony boiska. Za tydzień czeka nas ostatni mecz sezonu z Escolą, który został przełożony ze względu na zalane boisko, a już w niedzielę rozpoczniemy zimową ligę. Czeka nas w tym roku jeszcze dużo gry, a sezon zostanie zwieńczony grudniowym turniejem w Nadrzeczu. Czas zimowy to bardzo trudny czas dla sportowego rozwoju dzieci w naszym kraju ze względu na klimat i infrastrukturę. Musimy zatem korzystać z każdej minuty treningu i wykorzystać ją w 100 % . Tylko wtedy będziemy mieli szansę stawać się co raz lepsi !!

AP Brychczy – Zwar  5:2
Bramki: Kowalski x3, Cybulski, Sikorski

Skład: Błocki – Ignacak, Czarkowski, Sikorski, Hajkiewicz, Hryniewicki, Kowalski, Sawicz, Górzyński, Cybulski, Szymczyk, Wach