AP Brychczy – BKS „7” 4:5
Bramki: Piotrek-2, Filip i Szymon
Skład:
Piotrek Januszko, Filip Hołowiński, Szymon Wójcik, Patryk Staniak, Krzysiek Chmielewski, Dawid Król, Olek Szulecki, Julek Liwartowski, Marcel Ładowski, Aleks Kaźmierczak
To był chyba najlepszy mecz w wykonaniu naszych chłopców. Na początku trochę niemrawa drużyna rozkrecała się z minuty na minutę. Przeciwnicy w najmocniejszym składzie prezentowali świetne warunki fizyczne, ale to my prowadziliśmy grę, wygrywaliśmy zdecydowanie więcej pojedynków 1×1 i zamykaliśmy rywali na ich połowie. Przeciwnik wykorzystywał nasze błędy przy wyprowadzeniu, ale to normalne, że jeśli staramy się każdą akcję wyprowadzać od bramki i chłopcy podejmują ryzyko to czasem będą przydarzać się straty, które rywale zakończą golem, jeszcze nie mamy tak wysokich umiejętności technicznych, ale cały czas je w ten sposób doskonalimy. Fajnie, że nasi się nie zniechęcają i dalej próbują bo żeby wygrywać to trzeba też czasem przegrać. Goniliśmy uparcie  wynik i momentami akcje były tak fenomenalne, że aż byłem w szoku 🙂 Piłka chodziła jak po sznurku, Piotrek niemiłosiernie kręcił zawodnikami z Bemowa i tylko wykończenia brakowało aby na naszym koncie było więcej bramek. Gratulacje dla chłopców – Grajcie tak dalej, cieszcie się piłką, a wyniki przyjdą same 🙂
AP Brychczy – Turbo FA 20:2
Bramki: Julek-7, Piotrek-6, Filip-2, Szymon-2, Alex, Marcel, Patryk
Skład: Piotrek Januszko, Filip Hołowiński, Szymon Wójcik, Patryk Staniak, Julek Liwartowski, Marcel Ładowski, Aleks Kaźmierczak, Olgierd Styczewski
Drugi mecz rozegraliśmy ze słabszym przeciwnikiem. Chłopcy pograli na różnych pozycjach, postrzelali sobie trochę więcej niż zwykle 🙂 Królem polowania został Julek, który co chwila dręczył rywali swoimi indywidualnymi akcjami. Już niedługo startujemy z kolejną edycją, w której zostaliśmy przydzieleni do najlepszej grupy i będziemy co chwila mierzyć się z mocnymi drużynami.
AP Brychczy – AP JD 10:16
Bramki: Julek 2, Patryk 2, Krzysiek 2, Filip 2, Olek, Aleks
Skład: AP Brychczy – BKS „7” 4:5
Skład:
Filip Hołowiński, Szymon Wójcik, Patryk Staniak, Krzysiek Chmielewski, Dawid Król, Olek Szulecki, Julek Liwartowski, Marcel Ładowski, Aleks Kaźmierczak, Olgierd Styczewski
Na tle mocnych rywali wypadliśmy dziś całkiem przyzwoicie. Mieliśmy długie momenty, w których dominowaliśmy i potrafiliśmy konstruować ładne akcje. Niestety brak koncentracji i gapiostwo skutkowały często tym, że prezentowaliśmy przeciwnikom gole i traciliśmy wypracowaną przewagę. Gdy na początku ostatniej części był remis 10-10 totalnie stanęliśmy co szybko wykorzystali chłopcy z Łomianek i odskoczyli od nas na dobre. W każdym razie był to pożyteczny sprawdzian.