AP Brychczy 08

W sobotę AP Brychczy 08 nasz rocznik rozegrał dwa spotkania w ligach zimowych. Drugą kolejkę w rozgrywkach RS Sport z Legionovią, oraz mecz pierwszej kolejki w lidze na Soccer Arenie z Aszwojem Rembertów. Poniżej prezentujemy relację z obydwu wydarzeń.

AP Brychczy – Legionovia  7:0
Bramki: Ignacak x2, Czarkowski x2, Kowalski, Hajkiewicz, Sikorski

Skład: Błocki – Ignacak, Czarkowski, Wach, Hajkiewicz, Bagrowski, Kowalski, Szymczyk, Sikorski, Sawicz

Z drużyną Legionovii mierzyliśmy się pierwszy raz. Mecz od samego początku do końca to nasza całkowita dominacja, dobra gra i mnóstwo sytuacji podbramkowych. Gdybyśmy zachowali więcej zimnej krwi to wynik mógłby być znacznie wyższy. Nasza gra mogła cieszyć oko. Na bardzo dużym boisku przy ul. Białowieskiej, prezentowaliśmy się dojrzale, wykorzystywaliśmy swoje atuty techniczne, motoryczne i taktyczne.  Rywale praktycznie ani razu nie zagrozili naszej bramce, po raz kolejny zachowujemy czyste konto. Jestem zadowolony z gry, narzuciliśmy swoje tempo, swój rytm gry, często zmienialiśmy stronę, potrafiliśmy przyspieszyć grę zagraniem z pierwszej piłki, nasze akcje były zespołowe, przemyślane i zgodne z naszymi założeniami.

AP Brychczy – Aszwoj Rembertów  7:2
Bramki: Bagrowski x3, Czarkowski x2, Górzyński, Bibrowski

Skład: Budzyński [09], Witkowski, Bagrowski, Czarkowski, Sikorski, Górzyński, Sawicz, Bibrowski, Zbroch

W sobotę zainaugurowaliśmy ligę zimową na Soccer Arenie. Do rozgrywek zgłosiliśmy się z myślą o powiększającej się kadrze naszego rocznika oraz o zawodnikach grających mniej w rozgrywkach MZPN. Mecz spełnił swoje zadania. Wszyscy zawodnicy zagrali pełnowartościowe spotkanie, mogli zagrać na różnych pozycjach, a przede wszystkim sami musieli wziąć odpowiedzialność za grę na swoje barki. Wsparci przez doświadczonych zawodników jakimi są Grześ, Bartek i Artur zagrali niezły mecz pewnie pokonując swoich rywali. Liczę na to, że dzięki tym rozgrywkom każdy z zawodników występujący na Soccer Arenie zbierze duże doświadczenie i niezbędne ogranie, co spowoduje stały rozwój. Brawo również dla wspomnianej trójki, pomogliście reszcie kolegów poczuć się pewniej na boisku i wspólnie przyczyniliście się do dobrego meczu i zwycięstwa.