AP Brychczy 10/11

AP Brychczy – Widok Skierniewice 9:7
bramki: Szymek-4, Filip-3, Piotrek, Olek
Skład: Filip Hołowiński, Piotrek Januszko, Marcel Ładowski, Olek Szulecki, Arnold Nowakowski, Tadek Momot, Szymon Wójcik, Aleks Kaźmierczak, Franek Zdanowski
Z początku wydawało się, że odniesiemy kolejne łatwe zwycięstwo w lidze jednak w drugiej i trzeciej kwarcie rywale przy naszej wydatnej pomocy dwa razy wychodzili na prowadzenie. W grze utrzymywał nas Filip, który zdobył hat-tricka, raz zdobył również gola z rzutu wolnego z połowy boiska! Na ostatnią kwartę wyszliśmy mocno zmotywowani i z 5:5 szybko zrobiło się 9:5 dla nas, głównie za sprawą Szymka, który nieźle „pozamiatał” zdobywając aż cztery gole. Mam nadzieję, że chłopcy nauczą się po tym meczu, że żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć, a koncentrację trzeba starać się utrzymać przez cały mecz.
bramki: Krzysiek-4, Piotrek-2, Julek, Patryk
Skład: Filip Hołowiński, Piotrek Januszko, Szymon Wójcik, Aleks Kaźmierczak, Krzysiek Chmielewski, Marcel Ładowski, Patryk Staniak, Dawid Król, Julek Liwartowski, Maks Jankowski
Zaraz po meczu ligowym przystąpiliśmy do trójmeczu sparingowego. Każdy z każdym zagrał po dwa mecze 15minutowe. W pierwszym naszym spotkaniu zagraliśmy z Drukarzem, który ma bardzo fajnych zawodników, jest mocny, ale jednocześnie ma podobne warunki fizyczne do naszych chłopców. Ten pojedynek wypadł na plus dla naszej drużyny, my przeważaliśmy i cierpliwie atakowaliśmy bramkę KSD aż w końcu Szymek dał nam prowadzenie 1:0. Na 2:0 podwyższył po świetnej akcji Piotrek, który następnie swoim firmowym zagraniem położył bramkarza rywali i skierował piłkę do pustej bramki. Mieliśmy potem jeszcze sytuacje, ale brakowało precyzji. W końcówce tracimy gola, ale odnosimy zwycięstwo w dobrym stylu.
Następnie gramy mecz z Widokiem Skierniewice, którego tym razem zdecydowanie i bez żadnych wątpliwości ogrywamy po dwóch ładnych bramkach Aleksa oraz po jednej rozkręconego Szymka i Krzyśka.
Potem mamy 15 minut przerwy i jak to zwykle w przerwach bywa, ciężko nam utrzymać skupienie i koncentrację. Drugi mecz z Drukarzem rozpoczynamy od prostych błędów i już po 2 minutach przegrywamy 0:3. Później trochę już bez wiary, niby nawiązujemy walkę, niby mamy dogodne sytuacje, ale albo świetnie broni bramkarz Drukarza, albo pomaga mu szczęście. W tym meczu świetnie grał Krzysiek, który szarpał i sam starał się poderwać zespół do walki, a w kilku sytuacjach brakowało mu niewiele aby strzelić bramkę.
Swoją formę Krzysiek podtrzymał w ostatnim meczu, w którym na osłodę miażdżymy Widok 8-0, a Krzysiek zdobywa połowę naszych goli. Tutaj przebudziła się cała drużyna i ponownie mogliśmy podziwiać składne akcje i piękne gole.