AP Brychczy 10/11

AP Brychczy – Ursus III 15:2
bramki: Filip-7, Piotrek-4, Antek-2, Szymon Wójcik, Marcel
Skład: Filip Hołowiński, Piotrek Januszko, Marcel Ładowski, Patryk Staniak, Olgierd Styczewski, Arnold Nowakowski, Antek Tetwejer, Szymon Wójcik, Dawid Król, Szymon Machulski
Szóste zwycięstwo w lidze odnosimy pokonując pewnie trzeci skład Ursusa. Rozstrzelał się nam Filip, który wbił niemal połowę naszych goli. Zadowolony z meczu na pewno był też Antek – zdobywca dwóch bramek. Liga należy do dwóch ekip i z niecierpliwością czekamy na mecz o mistrzostwo ze Zwarem.
AP Brychczy – AP 11 Legionowo 10:6
Bramki: Krzysiek-5, Szymek-2, Olek-2, Dawid
Skład:  Filip Hołowiński, Piotrek Januszko, Szymon Wójcik, Krzysiek Chmielewski, Marcel Ładowski, Patryk Staniak, Dawid Król, Olek Szulecki, Maks Jankowski, Julek Liwartowski
Zaraz po lidze zagraliśmy sparing z AP 11 Legionowo. Mecz w wykonaniu naszych chłopców był dobry chociaż po niektórych było już widać zmęczenie zwłaszcza kiedy trzeba było wracać do obrony. Na szczęście mieliśmy wypoczętego Krzyśka, który był „w gazie” i to jego autorstwa były nasze pierwsze cztery gole. AP 11 dzielnie walczyło i dopiero w dwóch ostatnich częściach odskoczyliśmy na więcej goli. Bardzo dobry mecz rozegrał Marcel i wybronił nam wiele akcji rywala. Podoba mi się jak chłopcy potrafią się utrzymywać przy piłce współpracując, czasami na połowie przeciwnika ustawiają hokejowy zamek, a piłka chodzi jak po sznurku. Nikt chyba nie boi się zbytnio pojedynków 1×1 bo w tym elemencie też byliśmy zdecydowanie lepsi od rywali. Za tydzień sprawdzimy się z kolejnym mocnym rywalem – Kosą Konstancin.