AP Brychczy 08

W ostatnich dniach rozegraliśmy aż 3 spotkania. Najpierw w piątek w ramach treningu wysoko pokonaliśmy zespół Soccer Academy, a na weekend mieliśmy zaplanowane dwa spotkania z Drukarzem i Warszawską Akademią Piłki Nożnej.

AP Brychczy – KS Drukarz  7:5
Bramki: Kowalski x6, Bagrowski

Skład: Błocki – Sikorski, Czarkowski, Ignacak, Hajkiewicz, Bagrowski, Kowalski, Cybulski, Witkowski, Szymczyk, Wach

Komentarz trenera: Kolejny bardzo pożyteczny sparing. Mecz toczył się w niezłym tempie, był wyrównany, widzieliśmy wiele akcji pod jedną i drugą bramką. Jestem zadowolony z naszej postawy w ofensywie, byliśmy w stanie wypracować sobie wiele sytuacji i oddać wiele strzałów na bramkę. Podobało mi się nasz pressing, potrafiliśmy całą drużyną w tempie zaatakować przeciwnika i skutecznie odebrać piłkę. Nasza gra w obronie jest dalej zbyt nonszalancka. Podejmujemy złe decyzje przy wyprowadzaniu piłki, przez co często narażamy się na niepotrzebne straty piłki. Na pewno jest to element nad którym musimy dużo pracować. Kto zasłużył na wyróżnienie? Cała drużyna zagrała dobry mecz, ale jeśli strzela się 6 na 7 bramek z mocnym przeciwnikiem to nie może przejść bez echa. Dobry mecz Olka Kowalskiego, który wykazał się dużą skutecznością i determinacją w zdobywaniu goli. Drugą osobą , którą chciałem pochwalić był Grześ Bagrowski, który oprócz pięknego gola strzelonego z dystansu dołożył, dużo ważnych odbiorów, starał się też grać tak jak to od niego wymagam czyli na 2-3 kontakty co przyniosło oczekiwane efekty. W tym meczu pokazaliśmy charakter i za to duże brawa dla całej ekipy.

AP Brychczy – WAPN  15:0

Bramki: Sikorski x3, Kowalski x3, Witkowski x2, Sawicz, Cybulski, Szymczyk, Bagrowski, Hajkiewicz, Ignacak, Czarkowski

Skład: Marczak – Czarkowski, Szymczyk, Sikorski, Hajkiewicz, Cybulski, Sawicz, Kowalski, Bagrowski, Ignacak, Staniszewski , Witkowski

Komentarz trenera: Ze względu na dużą ilość chorób w naszej drużynie musieliśmy udać się na mecz ligi zimowej z wieloma zawodnikami z pierwszej drużyny. Podobnie jak w sparingu piątkowym próbowaliśmy grać w nieco innym ustawieniu. Gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika, mieliśmy mnóstwo okazji , mogliśmy popracować nad skutecznością. Rywale nie zawiesili nam poprzeczki zbyt wysoko, dlatego mecz był jednostronnym widowiskiem. Na plus kilka bardzo ładnych koronkowych akcji, oraz kilka indywidualnych popisów naszych zawodników.