AP Brychczy 10/11

AP Brychczy – Legia I 2:14
bramki: Aleks i Szymek
Skład: Filip Hołowiński, Piotrek Januszko, Szymon Wójcik, Krzysiek Chmielewski, Marcel Ładowski, Aleks Kaźmierczak, Olek Szulecki, Maks Jankowski, Julek Liwartowski, Olgierd Styczewski
To był chyba najsłabszy mecz tej drużyny w historii. Początek nie zapowiadał się tak źle bo mieliśmy kilka dobrych sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, a za to Legii sprezentowaliśmy pierwszą bramkę. Dzięki Aleksowi stać nas było jeszcze na wyrównanie, ale tego dnia popełnialiśmy zbyt dużo błędów… Do przerwy było 1-3, ale na drugą połowę wyszliśmy bez wiary. Żadnemu z naszych nie wychodziły pojedynki 1×1, a i akcje zespołowe się nie zazębiały. Niestety, Legia bezlitośnie wykorzystywała niemal każdy nasz błąd i co chwila nas punktowała. Ciężko się patrzy na tak rozbitą drużynę i rozumiem, że niektórzy rodzice nie wytrzymali ciśnienia, ale bardzo was proszę aby się to już więcej nie powtarzało, musimy dawać dobry przykład tym chłopakom, a nie przechodzić na stronę tych oszalałych. Na szczęście za tydzień są kolejne mecze i szansa do poprawy dla nas wszystkich.

AP Brychczy II – Football Academy 0:5
Skład: Arnold Nowakowski, Filip Hołowiński, Szymon Machulski, Maks Jankowski, Olek Szulecki, Antek Tetwejer, Mikołaj Sieczka, Miłosz Gajewski, Antek Ciszewski
Za sprawą zgłoszenia do rozgrywek SL drugiej drużyny pojawiła się szansa na grę dla chłopców, którzy jeszcze w weekendy nie grali lub grali mało. Zawodników w akademii przybywa i chcemy aby wszyscy się prawidłowo rozwijali dlatego koniecznie potrzebują regularnej rywalizacji. Wynik oczywiście nie jest korzystny, ale nie to jest tu najważniejsze. Warto wspomnieć, że większość naszych zawodników to chłopcy urodzeni w 2011 roku więc są o rok młodsi niż rywale. Było to widać na boisku, dużo stresu i niepewności na pewno przeszkadzało w grze, ale serca nie można im odmówić, walczyli, starali się, w kilku akcjach niewiele brakowało do zdobycia gola. Z każdym meczem powinno być coraz lepiej, a doświadczenie zdobyte na boisku na pewno zaprocentuje w przyszłości.