Skład: Filip Hołowiński, Piotrek Januszko, Krzysiek Chmielewski, Szymon Wójcik, Marcel Ładowski, Julek Liwartowski, Mateusz Tosiak

Wyniki grupowe:

AP Brychczy – Uks Żagle 5:1

Bramki: Szymek-3, Filip, Julek

Asysty: Filip

To była petarda na sam początek – nasi chłopcy tak ostro przycisnęli rywali, że ci obudzili się dopiero jak przegrywali już 0:5 Bardzo dobry mecz Filipa, Szymek pewnie strzela dwie bramki z wolnych i dokłada jeszcze wspaniałego gola z dystansu

AP Brychczy – Syrenka Soccer School 6:1

Bramki: Filip-3, Piotrek-2, samobój

Asysty: Filip, Szymek

Bezdyskusyjne zwycięstwo odnosimy także w drugim meczu. Filip dalej prowadzi naszych zdobywając hat-tricka, a Piotrek dokłada dwa gole.

AP Brychczy – KS Ursus II 4:4

Bramki: Filip-3, Piotrek

Tutaj podeszliśmy do przeciwnika chyba zbytnio na luzie, niektórym nie za bardzo chciało się biegać. Kapitan na szczęście gra trzeci z rzędu świetny mecz. Mimo to, w ostatnich sekundach dajemy prezent traktorkom, które wyrównują na 4-4

AP Brychczy – Pogoń Siedlce 2:1

Bramki: Filip, Krzysiek

Asysty: Julek

Bardzo zacięty mecz z najtrudniejszym rywalem w grupie. Wygrywamy po bramce Krzyśka w samej końcówce.

AP Brychczy – LSS Zbaraska 1:2

Bramka: Krzysiek

Wydawałoby się, że w meczu z ostatnią drużyną nic nie może się stać jednak to jest piłka, marnujemy niewyobrażalną ilość sytuacji, dorzucając dużo błędów w obronie i przegrywamy ten mecz.

Ćwierćfinał

AP Brychczy – BKS 7 Bemowo 4:1

Bramki: Krzysiek-3, Szymek

W tym meczu obudził nam się Krzysiu, który strzelił hat-tricka pewnie wykańczając swoje indywidualne akcje. Szymek przypomniał, że na duże bramki rzadko pudłuje z wolnych. Od finału dzieli nas już tylko krok.

Półfinał

AP Brychczy – Pogoń Siedlce 5:2

Bramki: Filip-3, Szymek i Krzysiek

Asysty: Filip, Krzysiek

Ponownie trafiamy na Pogoń, która dodatkowo podbudowała się zwycięstwem z Ursusem. Przegrywamy dwukrotnie, ale druga część meczu jest fantastyczna w naszym wykonaniu. Kapitan Filip wprowadza nas do finału!!

Finał:

AP Brychczy – KS Ursus II 3:3 k. 3:2

Bramki: Szymek-2, Filip

Co to był za mecz! Co za emocje! Nie minęły 3 minuty, a przegrywaliśmy już 0:2, na szczęście chłopcy nie zamierzali składać broni i najpierw łapiemy kontakt za sprawą gola Szymka z wolnego, a później Filip wyrównuje cudownym strzałem przy słupku. Niestety, tracimy koncentrację i rywale znowu obejmują prowadzenie. Przeważamy, ciśniemy i dopiero na dwie minuty przed końcem faul na Julku przed polem karnym. Do piłki podchodzi nie kto inny jak Szymi i.. noga mu nie zadarżała – znowu piękny gol i mamy remis! Sytuacja do końca nie ulega zmianie  dlatego o zwycięstwie musi zdecydować konkurs karnych.

Pierwsze strzelają Traktorki, ale ich zawodnik pudłuje! Następny do piłki podchodzi Filip i pewnym strzałem pokonuje bramkarza! W drugim strzale Ursus się nie myli i jest 1-1. Następnie mocno strzela Krzyś, ale niestety prosto w bramkarza. Ursus pewnie wykonuje trzeciego karnego i aby pozostać w grze Piotrek musi strzelić gola.. na szczęście Piotrek strzela pewnie pod poprzeczkę i potrzebna jest dogrywka! Tym razem zawodnik Ursusa przenosi piłkę nad poprzeczką, a u nas do decydującego karnego podchodzi Szymek… krótki rozbieg, mocny strzał w róg i bramkarz bez szans!! Świętujemy!! Zdobywamy Mistrzostwo Mazowsza! Dodatkowo najlepszym strzelcem turnieju zostaje Filip-brawo!

W nagrodę chłopcy pojadą na Klubowe Mistrzostwa Polski na Legię! Gratulacje, zasłużyliście sobie na to swoją ciężką pracą na treningach i meczach!