AP Brychczy 08

W niedzielę 2 września rozpoczęliśmy nowy sezon, w którym występujemy w kategorii orlików. Na inauguracje udaliśmy się do Garwolina , by zmierzyć się z beniaminkiem ligi, drużyną Progresu.

Progres Garwolin – AP Brychczy 3:7
Bramki: Czarkowski, Ignacak, Szymczyk, Kowalski, Sikorski, Hajkiewicz, Hryniewicki

Skład: Błocki – Ignacak, Czarkowski, Sikorski, Hajkiewicz, Hryniewicki, Kowalski , Witkowski, Cybulski, Bagrowski, Szymczyk

Komentarz trenera : Udany początek sezonu. Nasza wygrana była zdecydowanie zasłużona, gdybyśmy wykazali się lepszą skutecznością wynik byłby dużo wyższy. Jestem zadowolony z determinacji i zaangażowania, każdy zawodnik włożył w grę dużo serca. Na początku meczu dominowała walka i sporo długich podań. Nie tak chcieliśmy grać, w przerwie uczulałem chłopaków byśmy więcej grali piłką po ziemi i gdy tak się stało , zaczęliśmy stwarzać wiele dogodnych sytuacji. Potrafiliśmy kreować grę, posyłaliśmy wiele dobrych piłek prostopadłych i oddaliśmy sporo strzałów na bramkę. Jestem zadowolony z gry obronnej zespołu, bramki traciliśmy po stałych fragmentach, lub po rykoszecie natomiast z gry rzadko dopuszczaliśmy rywali pod naszą bramkę. Podsumowując był to solidny występ, ale na pewno stać nas na dużo lepszą grę.