AP Brychczy 08

W niedzielę 28 września rozegraliśmy przedostatni mecz sezonu, na wyjeździe graliśmy z drużyną Escoli.

Escola Varsovia – AP Brychczy  2:9
Bramki : Kowalski x3, Ignacak x3, Szymczyk, Hajkiewicz, Czarkowski

Skład : Błocki – Ignacak, Czarkowski, Sikorski, Hajkiewicz, Hryniewicki, Kowalski, Cybulski, Bagrowski, Szymczyk, Padykuła

Komentarz trenera : Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i zasłużone, wysokie zwycięstwo. Byliśmy w tym meczu drużyną przez całe spotkanie. Jeden zawodnik walczył za drugiego, wspieraliśmy się i pomagaliśmy sobie. Graliśmy w tym meczu dobrze w obronie, dobrze się asekurowaliśmy, rzadko pozwalaliśmy gospodarzom na stworzenie sobie sytuacji bramkowej. Po odbiorze piłki potrafiliśmy wyprowadzać zabójcze ataki i oprócz strzelonych bramek, mieliśmy jeszcze wiele szans na kolejne gole. Nasi zawodnicy byli tym razem skoncentrowani przez cały mecz, wiele naszych zagrań było dokładnych i przemyślanych. Nasze akcje bramkowe, nie były dziełem przypadku, chłopaki pokazali swoje wysokie umiejętności. Każda kolejna bramka dodawała nam wiatru w żagle i luzu dzięki któremu nasze akcje nabierały rozmachu. W dwóch ostatnich domowych meczach z Escolą byliśmy blisko zwycięstwa, ale jednak czegoś brakowało. W niedzielę zrewanżowaliśmy się z nawiązką i udowodniliśmy sobie, że przy takim zaangażowaniu i przy tak dobrej grze jesteśmy w stanie sprawić dużo problemów każdemu przeciwnikowi. Brawo drużyna!!
Przed nami ostatni mecz ligowy ze Świtem, następnie turniej w Krakowie, a później rozpoczniemy długi okres zimowy, gdzie na każdym treningu będziemy starali się podnosić swoje umiejętności, tak by takich meczy jak w niedzielę było jak najwięcej.