Trzy gry kontrolne

AP Brychczy – Huragan Wołomin 5:1
AP Brychczy – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0
 
Komentarz trenera: Mecz z drużyną z Wołomina był rozgrywany w trudnych warunkach, przy bardzo mocnych podmuchach wiatru. Mimo tego staraliśmy się jak najszybciej dostosować do panujących warunków. Pierwsza połowa to nasza spora przewaga, długo utrzymywaliśmy się przy piłce, często zmienialiśmy kierunek ataku, lecz nie zawsze przekładało się to na sytuacje bramkowe. W drugiej połowie na boisku zrobiło się więcej przestrzeni, gra stała się bardziej bezpośrednia co zaowocowało kolejnymi bramkami dla naszej drużyny.
 
Sparing ze Świtem to gra w nowym ustawieniu, która zawsze na początku sprawia trochę problemów. Mieliśmy w tym meczu dużą przewagę, ale też spory problem ze skutecznością. Dobrze otwieraliśmy grę, budowaliśmy akcje, ale gdy dochodziliśmy do pola karnego mieliśmy problem z dokładnym ostatnim podaniem, lub precyzyjnym wykończeniem akcji. Musimy być też uczuleni na straty piłki w środkowej strefie boiska. Po jednej z takich strat przeciwnicy wyprowadzili groźną kontrę, która w meczu ligowym pewnie zakończyła by się czerwoną kartką.
 
Na pewno były to dwa pożyteczne sparingi, w których doskonaliliśmy grę w ataku pozycyjnym. Jako drużyna funkcjonowaliśmy nieźle ale na pewno indywidualnie stać nas na lepsze występy, co podniesie jakość gry całego zespołu.
 
 
AP Brychczy II – KS Wilanów 1:4
 
Komentarz trenera: Nadrzędnym celem było to, aby zawodnicy rozegrali dużą liczbę minut i ten warunek został spełniony. Początek meczu był w naszym meczu obiecujący, dość szybko wyszliśmy na prowadzenie, ale później trochę na własne życzenie komplikowaliśmy sobie grę. Podejmowaliśmy sporo złych decyzji, które skutkowały stratami piłki i napędzały ataki rywali. Jest wiele aspektów, w których musimy poprawić naszą grę, ale tak naprawdę ta drużyna dopiero się tworzy, dociera i nabiera doświadczenia. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i starać się uniknąć tych samych błędów w kolejnej rywalizacji