UKS Orły Zielonka – AP Brychczy 2005

AP Brychczy 2005

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gospodarzy , zmusili naszych zawodników do gry w głębokiej defensywie, mieliśmy kłopot z wyjściem z własnej połowy. Już w 7 minucie straciliśmy pierwszą bramką . Zawodnicy  UKS wykorzystali zamieszanie po rzucie rożnym i z bliskiej odległości zdobyli prowadzenie . Kolejna bramka padła już w 10 minucie ponownie po rożnym. Zawodnicy z Zielonki rozegrali krótko rzut rożny i po dośrodkowaniu strzałem z bliska podwyższyli wynik. Po stracie drugiej bramni nasi zawodnicy ruszyli zdecydowanie chcąc odrobić straty. W 13 minucie strzeliliśmy gola . Po ataku na bramkę przeciwnika jeden z naszych zawodników został sfaulowany w obrębie pola karnego. Nasi zawodnicy sprytnie wykonali rzut wolny. Tristan zagrał lekko w bok a Filip silnym strzałem obok muru zdobył gola.

Drugą kwartę rozpoczęliśmy z dużym zaangażowaniem . walczyliśmy o każdą piłkę. W 18 minucie bliski wyrównania był Maks, niestety jego strzał z trudem obronił bramkarz Orłów. W 21 minucie dostaliśmy kolejny cios po szybkiej akcji środkiem boiska straciliśmy 3 gola . Kolejna strata tuż przed końcem kwarty. Zawodnik z Zielonki po indywidualnej akcji ogrywając trzech naszych zdobył 4 bramkę.

Na trzecią kwartę nasi zawodnicy wyszli zmobilizowani. w 31 minucie po dokładny wyrzucie autu przez Mikołaja Filip przyjął piłkę klatką piersiową i z pół obrotu zdobył swoją drugą bramkę nie dając żadnych szans na interwencję bramkarzowi Orłów. w 34 minucie ponownie Filip strzelał z rzutu wolnego, było blisko. W 38 minucie Patryk po skutecznej obronie szybko wznowił grę daleki wykopem, Michał w walce z dwoma przeciwnikami wywalczył pozycję i strzelił, pechowo trafił w poprzeczkę. Było blisko. W 42 z rzutu rożnego dośrodkował Mikołaj ,piłka przeleciała nad wszystkimi do Tristana, który przyjął piłkę i strzelił nie do obrony. Atakowaliśmy dalej , chcąc doprowadzić do wyrównania . Pod koniec kwarty ruszyliśmy na przeciwnika większą ilością zawodników, co zemściło się . Po szybkiej kontrze i braku asekuracji straciliśmy 5 bramkę. Była to najlepsza kwarta w naszym wykonaniu, byliśmy naprawdę blisko wyrównania wyniku spotkania.

W ostatniej kwarcie opadliśmy z sił . W naszej drużynie mieliśmy tylko trzech zawodników na zmianę, w tym bramkarza. Drużyna z Zielonki wymieniała wszystkich zawodników w połowie każdej kwarty. Przewaga drużyny UKS Orły rosła z minuty na minutę , efektem były stracone kolejne gole w 54, 56 i 58 minucie.

Przegraliśmy kolejny mecz. Za tydzień rozpoczynamy rundę rewanżową . Widząc poprawę naszej gry z meczu na mecz patrzymy z optymizmem na kolejne spotkania. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny w tym meczu był Tristan. Grając w obronie walczył o każdą piłkę , brał udział w akcjach ofensywnych , zdobył bramkę i mimo młodego wieku wytrzymał całe spotkanie bez zmiany.

UKS Orły Zielonka – AP Brychczy 2005 8:3

Skład

Zieliński Szymon, Misiun Patryk, Podwysocki Daniel , Świderski Eryk, Witeńko Tristan, Goławski Mikołaj, Budziszewski Bartek , Kusy Michał, Wojda Maks, Toboja Filip