AP Brychczy 2008 – Bór Regut

W niedzielny poranek, po 2-tygodniowej przerwie spowodowanej długim weekendem, rozegraliśmy kolejny ligowy mecz. Tym razem przy ulicy Kołowej, podejmowaliśmy Bór Regut. Mecz od początku do końca toczył się pod nasze dyktando. Rozpoczęliśmy bardzo ofensywnie, chłopcy byli głodni gry i raz po raz szturmowali bramkę rywali, co poskutkowało zdobyciem kilku bramek. Nasza gra mogła podobać się kibicom, graliśmy mądrze chłopcy próbowali zmieniać stronę gry, przeprowadzali akcje przez boczne sektory boiska, wygrywaliśmy większość pojedynków jeden na jeden, raz po raz stwarzaliśmy sytuację podbramkowe. Cieszy, że zawodnicy co raz częściej podnoszą głowę do góry, a ich akcje stają się płynniejsze. Miło się patrzy jak realizują zadania przedmeczowe i to nad czym pracujemy na treningach. Jest dobrze, a musi być jeszcze lepiej !
Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 14-2, co powoduje, że możemy być pewni pierwszego miejsca i awansu do 1 ligi. Kolejnym miłym akcentem tej jakże gorącej niedzieli jest fakt, że przekroczyliśmy barierę 100 bramek co bardzo cieszy, bo przecież właśnie po to dzieci grają w piłkę by zdobywać jak najwięcej goli. Przed nami jeszcze 2 ligowe mecze, a na koniec zwieńczeniem sezonu będzie mocno obsadzony turniej w Białobrzegach, na którym mam nadzieję, że bardzo dużo się nauczymy.

AP Brychczy – Bór Regut  14:2

Bramki : Hajkiewicz x4, Czarkowski x3, Ignacak x2, Natan x2, Bagrowski, Goławski, gol samobójczy

Skład: Błocki – Czarkowski, Hajkiewicz, Goławski, Ignacak, Bagrowski, Natan, Kowalski, Budziszewski, Gajewski, Hryniewicki, Sawicz

SONY DSC