AP Brychczy 2008 – Białe Orły

W niedzielę o godzinie 11.00 rozegraliśmy drugą kolejkę zimowej ligi przy ulicy Ostródzkiej. Przeciwnikami drużyna znana nam z rozgrywek MZPN, ekipa Białych Orłów.
Przed spotkaniem powiedzieliśmy sobie, że chcemy zagrać lepiej niż tydzień temu. Aby tak się stało, musieliśmy szybciej podejmować decyzje, być bardziej zdecydowanym i dokładnym. W dużej mierze to się udało, staraliśmy się wymieniać krótkie dokładne podania, być ciągle w ruchu , wychodzić na pozycje i oddawać dużo strzałów na bramkę. Tytuł zawodnika meczu przyznaję dwóm graczom. Piłkarsko zdecydowanie najlepszy tego dnia był Krzyś Hajkiewicz. Strzelił 5 bramek, dryblował i świetnie rozgrywał piłkę. Drugą osobą , którą należy wyróżnić jest Bartek Czarkowski. Jest to „serce naszej drużyny”. Zawodnik ten w meczu z Białymi Orłami był wszędobylski, świetnie bronił, dobrze wyprowadzał piłkę, grał zdecydowanie, a kiedy trzeba było podłączał się do akcji ofensywnych. Bartek zawsze gra z ogromnym sercem, zaangażowaniem i determinacją i stale czyni postępy. Pod tym względem reszta chłopaków może brać z niego przykład.
Podsumowując był to niezły mecz w naszym wykonaniu, ale trzeba też pamiętać że mieliśmy dużo więcej czasu i miejsca na podejmowanie decyzji niż w spotkaniu z Varsovią.   Za tydzień kolejne szanse na sprawdzenie swoich możliwości. W sobotę zagramy na turnieju na Irzyku, a w niedzielę zagramy mecz z gospodarzem zimowej ligi Escolą.

AP Brychczy – Białe Orły   13:3

Błocki – Ignacak, Czarkowski, Hryniewicki, Hajkiewicz, Kowalski, Natan, Walawko, Sawicz, Bagrowski