AP Brychczy 2008

W weekend rozegraliśmy dwa spotkania. W sobotę pierwszy raz wyszliśmy na boisko, gdzie zmierzyliśmy się z drużyną KS Łomianki, a w niedzielę zagraliśmy 5 kolejkę zimowej ligi z Sempem Ursynów.

Sobotni sparing ze starszymi kolegami z KS Łomianki to bardzo przyjemne przetarcie przed ligowym sezonem. Po całej zimie gdzie trenowaliśmy pod balonem miło było wyjść na boisko i skonfrontować swoje umiejętności. Przeciwnicy mimo, że górowali nad nami warunkami fizycznymi pozwolili nam na rozegranie kilku naprawdę ciekawych akcji. Prezentowaliśmy dobrą skuteczność i odpowiednie zaangażowanie. Dobrze poradziliśmy sobie ze zmianą z piłki 6-osobowej do 7-osobowej. Mecz zakończył się naszym przekonującym zwycięstwem.

Skład: Błocki – Bagrowski, Goławski, Gajewski, Ignacak, Górzyński, Hajkiewicz, Hryniewicki, Kowalski, Sawicz, Poborczyk

W niedzielę mecz z Sempem Ursynów. Było to bardzo emocjonujące, zacięte spotkanie. Toczyło się w dobrym tempie, nie brakowało walki, ale też pięknych bramek. Jeśli chodzi o naszą grę to jestem zadowolony. Uważam że zagraliśmy na dobrym poziomie, zarówno jeśli chodzi o zaangażowanie, podejście do meczu, ale też pomysł na grę, nasze akcje były efektem myślenia naszych zawodników na boisku i ich umiejętności. Graliśmy z pomysłem, nie baliśmy się podejmować ryzyka, podejmowaliśmy dużo dobrych decyzji. Popełniliśmy oczywiście również błędy w obronie, mieliśmy problemy z długimi piłkami zagrywanymi przez rywali i w podobny sposób straciliśmy aż 3 bramki. Nie miało by to jednak aż takiego znaczenia, gdybyśmy wykorzystali więcej swoich sytuacji. Niestety skuteczność to element, który w tym meczu szwankował najbardziej. Nie zmienia to jednak mojej opinii że był to dobry mecz w naszym wykonaniu i jestem zadowolony z naszej postawy. Brawo chłopaki !

AP Brychczy – Semp Ursynów 7:7
Bramki: Hajkiewicz x3, Kowalski x2, Czarkowski, Bagrowski

Skład: Błocki – Czarkowski, Ignacak, Hajkiewicz, Bagrowski, Kowalski, Sawicz, Goławski, Hryniewicki