AP Brychczy 06

Z kilku dniowym opóźnieniem (gorące świąteczne klimaty) pragnę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami po dwóch ligowych kolejkach rocznika 2006. Jak na debiutanta w rozgrywkach cieszą nie tylko wysokie wygrane, ale przede wszystkim systematyczne postępy w grze zespołu.
Wymagający rywale w meczach sparingowych spowodowali, że chłopcy uwierzyli, iż tylko maksymalne zaangażowanie całej drużyny może przynieść wymierne efekty ich pracy. To, że przekonali się co do swoich umiejętności widać szczególnie po frekwencji i podejściu do zajęć treningowych. Brawo i oby ta dalej. W każdym kolejnym meczu rywale będą bardziej wymagający, to bardzo dobrze bo tylko w rywalizacji z takimi przeciwnikami możemy się doskonalić. Na chwilę obecną nie będzie ocen indywidualnych bo tak naprawdę liczy się tylko drużyna.

I kolejka

AP Brychczy 06 – TS Falenica 14-1

Skład: Maks Wojda – Kacper Staniak, Grzegorz Stefaniak, Piotr Stosio, Jan Stosio, Bartek Kosek, Franek Saski, Piotr Pyrek, Alek Hołowiński, Daniel Podwysocki, Trisan Witeńko, Robert Lubański

Bramki: 5 – Lubański, 4 – Staniak, 2 – Stosio Piotr, Podwysocki, 1 – Kosek

Asysty: 4 – Lubański, 2 – Witeńko, Staniak, Saski, 1 – Stosio Piotr, Wojda, Pyrek

Zdjęcia – Szczepan Kosek

II kolejka

AP Brychczy 06 – Victoria Zerzeń 17-4

Skład: Maks Wojda – Kacper Staniak, Grzegorz Stefaniak, Piotr Stosio, Bartek Kosek, Franek Saski, Piotr Pyrek, Alek Hołowiński, Daniel Podwysocki, Robert Lubański

Bramki: 3 – Podwysocki, Saski, Kosek, 2 – Staniak, Stosio, Stefaniak, Lubański,

Asysty: 3 – Pyrek, Lubański, 2 – Saski, 1 – Staniak, Kosek, Stosio

Zdjęcia – Szczepan Kosek
Na zakończenie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w imieniu całej braci trenerskiej naszej akademii składamy Wam wszystkim życzenia zdrowych , spokojnych Świąt Wielkiej Nocy oraz mokrego dyngusa.
Do zobaczenia na treningach w przyszłym tygodniu.

Trenerzy rocznika 2006