AP Brychczy 08

W poniedziałek rozegraliśmy mecz 5 kolejki ligowej, udaliśmy się do Nowego Dworu Mazowieckiego, by zmierzyć się z drużyną Świtu.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – AP Brychczy  1:12

Bramki : Kowalski x3, Szymczyk x3, Padykuła x3, Czarkowski x2, Sikorski

Asysty :  Hajkiewicz x2, Padykuła x2, Sikorski x2, Czarkowski, Ignacak, Szymczyk, Kowalski, Bagrowski, Cybulski

Skład: Marczak- Ignacak, Czarkowski, Sikorski, Hajkiewicz, Padykuła, Kowalski, Hryniewicki, Cybulski, Bagrowski, Szymczyk

Komentarz trenera : Był to dobry mecz  w naszym wykonaniu. Bardzo dobra pierwsza kwarta , w której po 6 minutach prowadziliśmy już 4-0 i wychodziło nam prawie wszystko. Zobaczyłem zespół głodny gry, który wie czego chce na boisku. Graliśmy z polotem, nasze akcje były dokładne, wieńczone pięknymi strzałami z dystansu lub koronkowym rozegraniem piłki. Mądrze rozgrywaliśmy ,potrafiliśmy przyspieszyć grę zagraniem z pierwszej piłki , widzieliśmy też wiele dobrych akcji indywidualnych. Mam zastrzeżenia jedynie do gry w 3 kwarcie, w której na moment poczuliśmy się zbyt pewnie i niepotrzebnie oddaliśmy inicjatywę. Cała reszta spotkania to jednak nasza całkowita dominacja i zasłużone zwycięstwo. Chciałbym po tym meczu wyróżnić 3 osoby. W dniu wczorajszym w meczu 1 ligi zadebiutował w bramce Hubert Marczak, który zaliczył dobry występ, w kilku sytuacjach bardzo dobrze interweniował i był pewnym punktem naszej drużyny. Kolejnymi dwie osoby to Franek Szymczyk i Tadek Padykuła, którzy rozegrali jak dotąd najlepsze spotkanie w naszych barwach. Pokazali że drzemią w nich spore możliwości i mam nadzieję że będzie to dobry prognostyk na przyszłość. Reszta drużyny zagrała na dobrym, wysokim poziomie. Brawa dla wszystkich, bierzemy się do pracy już w piątek kolejna ligowa potyczka.