MKS Dolcan – AP Brychczy 2006

W niedzielę 22.01.2017 zawodnicy z rocznika 2006 rozegrali na hali w Ząbkach mecz sparingowy z rówieśnikami z Dolcanu. Dwie godziny gry były bardzo wartościowym sprawdzianem dla naszych chłopców, którzy dopiero wiosną rozpoczną regularne zmagania w lidze MZPN. Cieszy frekwencja oraz
duże zaangażowanie w grę, widać, że chłopcy są świadomi swoich braków, ale szybko się uczą, a co ważne wyciągają wnioski zarówno z plusów jak i minusów swojej boiskowej postawy. Cieszy wygrana choć wynik w tej konfrontacji nie był najważniejszy . Następni przeciwnicy będą z pewnością bardziej wymagający, ale uczyć się trzeba od lepszych bo tylko na ich tle można poznać swoją własną wartość.
Serdeczne dzięki trenerowi Dolcanu oraz jego podopiecznym za możliwość gry w dobrych warunkach, gry czystej bez niepotrzebnych złośliwości.

Na koniec podziękowania dla rodziców za spokojne zachowanie na trybunach.
Oby tak dalej ! Następna konfrontacja już w najbliższą sobotę.

Dolcan – AP Brychczy 5 – 15

Bartek Kosek (1 bramka), Kacper Staniak (1 bramka), Grzegorz Stefaniak, Daniel Podwysocki (1 bramka), Robert Lubański (1 bramka), Alek Hołowiński, Filip Gamrot, Maks Wojda (1 bramka), Franek Saski (3 bramki), Franek Maciejewski, Tristan Witeńko, Szymon Janasz, Piotr Stosio (4 bramki), Jan Stosio, Franek Gniadzik (3 bramki)

Galeria zdjęć