AP Brychczy 2010/11

W niedzielę 29 stycznia swój debiut zaliczył rocznik 2010. Spotkaliśmy się na obiektach Soccer Areny z drużynami Talentu Targówek i Talentu Bródno. Były to pierwsze gry kontrolne naszych najmłodszych zawodników.
Każda drużyna rozegrała z każdą mecz i rewanż. Nasza drużyna 3 mecze wysoko wygrała i jeden zremisowała. W naszych szeregach pojawiło się 10 zawodników. Chłopcy od samego początku wykazywali ogromne zaangażowanie, nie widać było żadnej tremy, wręcz przeciwnie widać było, że gra sprawia chłopcom ogromną przyjemność. Nasi gracze mieli mnóstwo chęci do gry, bardzo ładnie prowadzili piłkę, strzelali ładne bramki, a kilku z nich zaprezentowało bardzo dużą szybkość. Dla wielu z nich okazja gry w takich meczach to była nowość. Pierwszy raz poznali boiskowe pozycje i jak na pierwszy raz bardzo ładnie wypełniali swoje zadania. Widzieliśmy kilka pięknych akcji naszych zawodników, kiedy to dryblowali rywali i swoje akcje kończyli strzałami nie do obrony. Jeśli chodzi o obrońców to również spełniali swoje zadania dzielnie odbierając piłkę. Pamiętać należy też o pewnie broniących bramkarzach, którzy zmieniali się na tej pozycji. Wszystko to toczyło się w sportowej atmosferze , na twarzach dzieci było dużo uśmiechu, a poza boiskiem za swoje pociechy kciuki trzymali gorąco dopingujący rodzice. Za tydzień kolejna szansa do rywalizacji . Tym razem chłopcy wezmą udział w pierwszym turnieju.