AP Brychczy 09 25-1 UKS Markus

W sobotę 13 maja rozpoczęliśmy zmagania w rundzie rewanżowej sezonu 2017. Pierwszym zespołem z którym przyszło nam się zmierzyć była drużyna UKS Markus, z którą graliśmy już na początku kwietnia wtedy to padł wynik 25-1 dla naszej Akademii. Pierwsza kwarta sobotniej rywalizacji rozpoczęła się od naszych zdecydowanych ataków na bramkę drużyny gości, po pierwszych 5 minutach, prowadziliśmy już 3-0. Dalszy przebieg pierwszej części spotkania, nie uległ znaczącej zmianie i pierwszą kwartę
zakończyliśmy wynikiem 6-0 dla naszych młodych graczy. Druga część spotkania nie różniła się niczym od pierwszej kwarty, nie ustawały ataki na bramkę drużyny gości. Druga kwarta zakończyła się identycznym wynikiem, jak pierwsza część rywalizacji. Na półmetku zmagań prowadziliśmy już 12-0. Trzecia i czwarta kwarta, to również nasza duża przewaga, gra toczyła się zdecydowanie pod nasze dyktando. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 7-0, ostatnia część rywalizacji to wynik 6-1 dla naszej
Akademii. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 25-1. Nasi młodzi zawodnicy udowodnili tym spotkaniem swoje umiejętności strzeleckie. Po takim meczu na wyróżnienie zasługuje cała drużyna. Przed nami już w najbliższą niedzielę następne ligowe spotkanie, tym razem nie będziemy mogli sobie pozwolić nawet na chwilę dekoncentracji, naszym przeciwnikiem będzie drużyna Wicher Kobyłka. Wszyscy doskonale pamiętamy jak zakończył się pierwszy mecz z drużyną z Kobyłki.

Skład: Oskar Budzyński – Piotr Gwardys, Jaromir Szeląg, Marcin Kołdyka, Michał Liwartowski, Oskar Bogucki, Filip Hołowiński, Kacper Walocha, Tadeusz Zawadzki, Sebastian Kowalski, Piotr Januszko

Bramki: 4 – Gwardys, Hołowiński, 3 – Walocha, Bogucki, 2 – Liwartowski, Budzyński, Kowalski, Kołdyka, Januszko, 1 – Zawadzki

Asysty: 6 – Liwartowski, 2 – Kołdyka, Bogucki, 1 – Gwardys, Hołowiński, Zawadzki, Walocha, Budzyński, Kowalski, Szeląg