AP Brychczy 08 8-3 UKS Białe Orły

We wtorek rozegraliśmy mecz z przełożony z weekendu. Rywalem drużyna Białych Orłów. Tym samy rozpoczęliśmy rundę rewanżową.
Pierwsza połowa to nasza zdecydowana dominacja. Byliśmy zespołem, który prowadził grę, byliśmy dobrze ustawieni na boisku, graliśmy cierpliwie , stwarzaliśmy sobie sytuacje, wygrywaliśmy większość pojedynków 1×1 zarówno w ofensywie jak i defensywie. Zasłużone prowadzenie 3-0 , rywale nie oddali strzału na naszą bramkę, aż po jednej z akcji gości dośrodkowanie w nasze pole karne i dość dziwna decyzja sędziego, który zauważył zagranie ręką i podyktował rzut karny, zamieniony na bramkę. Szybko odpowiadamy golem na 4-1 i kończy się druga kwarta. Kolejna część meczu to kilka naszych okazji i ładna bramka po przytomnie rozegranym rzucie rożnym. Czwarta kwarta, to najsłabszy fragment naszej gry. Pozwoliliśmy dojść do głosu rywalom, którzy stworzyli kilka groźnych okazji i zdobyli dwie bramki. Był to okres w którym mógł wykazać się w bramce Antek, który nie zawiódł i w dwóch sytuacjach bardzo dobrze interweniował. W końcówce podwyższamy jeszcze nasze prowadzenie i ostatecznie wynik meczu to 8-3. Nie jestem zadowolony z ostatniego kwadransa. Nie byliśmy już tak skoncentrowani, graliśmy niedokładnie , źle poruszaliśmy się po boisku, czasami brakowało asekuracji w obronie, a w ataku graliśmy zbyt blisko siebie. Musimy pracować nad tym by być skupionym na grze od 1 do 60 minuty bez względu na wynik. Na oddzielne wyróżnienie zasługuje Krzyś Hajkiewicz, który rozegrał bardzo dobry mecz i prowadził nasz zespół do zwycięstwa oraz Wiktor Cybulski, który zdobył swojego premierowego gola w naszych barwach oraz zaprezentował kilka obiecujących zagrań.

AP Brychczy – Białe Orły 8-3
Bramki: Hajkiewicz x4, Górzyński x2, Czarkowski, Cybulski

Skład: Błocki – Ignacak, Czarkowski, Sikorski, Hajkiewicz, Bagrowski, Kowalski, Górzyński, Cybulski, Goławski, Gajewski