Delta Warszawa 2-4 AP Brychczy 08

W czwartek rozegraliśmy zaległe spotkanie 7 kolejki ligi MZPN. Udaliśmy się na orlik przy ulicy Sytej by zmierzyć się z zespołem Delty.
Spotkanie miało bardzo podobny przebieg do pierwszego meczu rozgrywanego u siebie. Tutaj również dobrze zaczęliśmy, pierwsza kwarta to nasza zdecydowana dominacja i zasłużone prowadzenie 1-0. W drugiej kwarcie również nasza gra wyglądała nieźle, podwyższyliśmy prowadzenie i mieliśmy jeszcze kilka okazji.
Obraz gry zmienił się w kolejnych dwóch kwartach. Przestaliśmy grać, osiedliśmy na laurach i myśleliśmy że do końca spotkania będzie łatwo , lekko i przyjemnie. No to się przeliczyliśmy. Przeciwnicy nie mając nic do stracenia zaatakowali z animuszem, my natomiast popełnialiśmy mnóstwo błędów zarówno indywidualnych oraz zespołowych. Graliśmy bardzo niedokładnie, źle poruszaliśmy się po boisku, podejmowaliśmy bardzo złe, czasami wręcz niezrozumiałe decyzje. Mieliśmy jednak tego dnia dobrze dysponowanego Antka Błockiego, który kilkukrotnie uchronił nas przed stratą gola. Mecz ostatecznie wygrywamy 4-2. Zadowolony jestem tylko z pierwszej części tego spotkania, druga to okres do zapomnienia. Musimy wyciągnąć wnioski , być skoncentrowanym przez cały mecz, a zawodnicy którzy wchodzą na boisko muszą wiedzieć jak mają się poruszać i jakie mają zadania po wejściu na murawę.

Delta Warszawa – AP Brychczy 2:4
Bramki: Kowalski, Ignacak, Cybulski, Hajkiewicz

Skład: Błocki- Cybulski, Czarkowski, Sikorski, Hajkiewicz, Bagrowski, Kowalski, Ignacak, Sawicz, Górzyński, Hryniewicki