AP Brychczy 09

AP Brychczy II 12:4 AP Diamonds Academy

Skład: Kajetan Krzykowski, Antonio Gewandian, Marek Pochmurski, Marcin Kołdyka, Borys Sopiński, Sebastian Kowalski, Michał Kurpiewski, Baretek Grzeszczak.
Bramki: 5x Sebastian Kowalski, 3x Borys Sopiński, 2x Marcin Kołdyka, 1x Antonio Gewandian, Marek Pochmurski.
Asysta: 1x  Marek Pochmurski, Borys Sopiński, Sebastian Kowalski.

W sobotę rozegraliśmy spotkanie z drużyną AP Diamonds Academy jest to drużyna złożona tylko i wyłącznie z dziewczyn. Początek rywalizacji nie układał się po naszej myśli, szybko stracona bramka wprowadziła niepokój w nasze poczynania na boisku. Byliśmy niedokładni, popełnialiśmy masę niewymuszonych błędów, nasza gra w ofensywie praktycznie nie istniała, każdy z naszych młodych zawodników grał „pod siebie” nie dostrzegając partnerów na boisku. Mocne słowa reprymendy, które padły w przerwie spotkania podziałały mobilizująco na naszych młodych adeptów futbolu. Nasze akcje podbramkowe stawały się coraz groźniejsze, nasza dominacja stawała się coraz wyraźniejsza, wola walki i zaangażowanie, których tak brakowało w pierwszej połowie w końcu pojawiły się w naszej grze. Poprawiliśmy grę w ofensywie ale nie mogliśmy znaleźć recepty na szybkie kontry wyprowadzane przez drużynę naszych rywalek, na nasze szczęście w bramce dobrze spisywał się Kajetan Krzykowski. Ponad to na wyróżnienie zasługuje Sebastian Kowalski, który swoją inteligencją poprawił naszą grę w ataku pozycyjnym, potrafił kilkukrotnie jednym lub dwoma kontaktami z piłką przenieść akcje z jednej strony na drugą, co więcej był naszym najlepszym strzelcem w tym meczu.

Turniej OSiR Włochy CUP

RKS Okęcie 2:0 AP Brychczy

AP Brychczy 0:1 Be a star Football Academy

MDK Płock 3:0 AP Brychczy

AP Brychczy 0:0 UKS Junak

KS Warka 0:2 AP Brychczy
Bramki: 1x Artur Woltyński, Filip Hołowiński
Asysty: 1x Michał Liwartowski

Królewscy Płock 3:1 AP Brychczy
Bramki: Jaromir Szeląg

Skład: Oskar Budzyński – Michał Liwartowski, Artur Woltyński, Piotr Gwardys, Sebastian Kowalski, Marek Pochmurski, Jaromir Szeląg, Marcin Kołdyka, Borys Sopiński, Filip Hołowiński, Szymon Wójcik.

Pierwszy halowy turniej, który rozegraliśmy w 2018 roku, był równocześnie powrotem do przeszłości, ponieważ dwa lata temu mieliśmy już okazję grać w turnieju OSiR Włochy CUP. W tym roku obsada tego turnieju była niezwykle mocna, naszymi rywalami były tak mocne drużyny jak późniejszy triumfator MDK Płock oraz finalista Be a star Football Academy. Nasza gra od samego początku turnieju nie napawała optymizmem szwankowała organizacja gry, popełnialiśmy zbyt wiele błędów indywidualnych i drużynowych, większość naszych akcji nie miała w sobie żadnego pomysłu, chaos królował w pierwszych meczach w naszych poczynaniach. Drobna poprawa gry przyszła w spotkaniach z UKS Junak i KS Warka.  Stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe, wychodziliśmy wysokim pressingiem do naszych rywali, graliśmy uważnie w obronie i skutecznie w ataku. W ostatnim meczu turnieju wróciliśmy do gry z pierwszych trzech spotkań. Żaden z naszych młodych adeptów futbolu nie był w stanie w trakcie całego turnieju wziąć na swoje barki odpowiedzialności za rozgrywanie akcji, wszyscy chowali się liczyli, że kolega z drużyny podejmie ryzyko kreowania gry.  Na wyróżnienie zasługuje Filip Hołowiński, który mimo tego, że jest młodszy od większości naszych zawodników, wyróżniał się zaangażowaniem i wolą walki, w przeciągu całego turnieju.