AP Brychczy 08

W piątek 7 września rozegraliśmy mecz drugiej kolejki ligowej. Na boisku przy ulicy Starego Doktora podejmowaliśmy zespół Delty Warszawa.

AP Brychczy – Delta Warszawa  4-4 ( 3:1)
Bramki:
1:0 Kowalski ( as. Hajkiewicz)
2:0 Hajkiewicz ( b.a. )
3:0 Kowalski ( as. Ignacak)
4:1 Hryniewicki ( as. Hajkiewicz )

Skład: Błocki – Ignacak, Czarkowski, Sikorski, Hajkiewicz, Hryniewicki, Kowalski, Cybulski, Bagrowski, Banaszek, Szymczyk

Komentarz trenera : Pierwsze 15 minut to koncertowa gra w naszym wykonaniu. Rozgrywaliśmy piłkę z rozmachem, nasze akcje były bardzo konkretne, potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i grać tak jak uczymy się tego na treningach. Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 3-0, lecz był to najniższy wymiar kary, spokojnie mogliśmy zdobyć jeszcze 2-3 bramki i zamknąć ten mecz. W drugiej części gry dokonaliśmy 4 zmian i nasze poczynania w ofensywie znacznie osłabły. Mecz się wyrównał, goście zaczęli dochodzić do głosu czego konsekwencją był gol na 3-1. Początek trzeciej kwarty to znowu nasza dobra gra i gol na 4-1 po bardzo ładnej, kombinacyjnej akcji. Nie był to jednak koniec meczu.  W dalszej jego części, popełniliśmy kilka błędów indywidualnych, nie potrafiliśmy wykorzystać swoich szans w kontratakach, a przeciwnik był groźny po stałych fragmentach. Tak straciliśmy 3 bramki. Dwie z rzutów wolnych i jedną po wrzutce z autu na minutę przed końcem spotkania. Na pewno piłkarsko byliśmy w tym meczu drużyną lepszą co nie zawsze ma odzwierciedlenie w końcowym wyniku. Mimo to będziemy konsekwentnie podążać tą samą drogą, starając się wyeliminować nasze błędy w grze. Pierwsza kwarta to punkt odniesienia, musimy pracować by jak najczęściej na boisku prezentować podobny lub jeszcze lepszy styl gry. Martwić może kontuzja będącego ostatnio w świetnej dyspozycji Tadzia Hryniewickiego, który doznał urazy w ostatniej akcji meczu. Na szczęście po badaniach okazało się że nie jest to tak poważna kontuzja i po krótkiej przerwie Tadek wróci do treningów z drużyną.