AP Brychczy 5:5 KS Drukarz Warszawa

Skład: Olek Szulecki, Julian Liwartowski, Alek Karbowski, Antek Ciszewski, Antek Tetwejer, Szymon Urbański, Mikołaj Sieczka, Patryk Staniak.

Bramki: 3x Olek Szulecki, 1x Julian Liwartowski, Alek Karbowski

Asysty: 1x Antek Tetwejer, Olek Szulecki, Julian Liwartowski.

W niedzielę 9 września najmłodszy rocznik naszej Akademii zadebiutował w rozgrywkach MZPN-u. Początek rywalizacji był niezwykle wyrównany, obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, jednak to goście byli skuteczniejsi i schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Druga kwarta to popis naszych umiejętności strzeleckich, w odstępie kilku minut zdobyliśmy pięć bramek i wyszliśmy na zdecydowane prowadzenie niestety, jak się miało później okazać były to jedyne bramki tego dnia w naszym wykonaniu. W trzeciej i czwartej kwarcie popełniliśmy wiele błędów przy wyprowadzeniu piłki od własnej bramki ale jak na debiut w rozgrywkach ligowych zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Warto podkreślić wielką ochotę do gry 1×1 naszych młodych adeptów futbolu, dokładnie tak chcemy grać. Na wyróżnienie zasługuje Olek Szulecki, który swoim wejściem rozruszał nasze poczynania w ofensywie.