AP Brychczy 11

AP Brychczy 15:0 GKP Targówek

Skład: Olek Szulecki, Julian Liwartowski, Alek Karbowski, Antek Ciszewski, Antek Tetwejer, Szymon Urbański, Mikołaj Sieczka, Patryk Staniak, Miłosz Gajewski.

Bramki: 4x Olek Szulecki, Julian Liwartowski, 2x Alek Karbowski, Szymon Urbański, 1x Miłosz Gajewski, Antek Ciszewski, Patryk Staniak.

Asysty: 2x Julian Liwartowski, Patryk Staniak, 1x Antek Ciszewski.

W niedzielę 23 września rozegraliśmy trzecią kolejkę rozgrywek ligowych pod egidą Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, od początku spotkania nasza przewaga nie podlegała dyskusji indywidualne rajdy naszych młodych adeptów futbolu siały popłoch w szeregach obronnych drużyny gości. Wszystko o czym mówiliśmy sobie na odprawie, realizowaliśmy w czasie spotkania, gra 1 na 1, mądre i rozsądne ustawianie się na boisku świadczy o wysokiej świadomości naszych młodych zawodników. Jedynym momentem przestoju w naszej grze była czwarta kwarta, w której wkradło się trochę nonszalancji i dekoncentracji, na nasze szczęście udało nam się zachować czyste konto, pierwsze w krótkiej historii naszych ligowych gier. Na wyróżnienie zasługuje Julian Liwartowski, który mimo gry na innej niż zwykle pozycji pokazał szeroki wachlarz umiejętności indywidualnych oraz niebywałą skuteczność pod bramką przeciwnika.