W samo południe, przy pięknej pogodzie rozpoczęliśmy spotkania 7 kolejki ligi MZPN.

Polonia Warszawa – AP Brychczy 2:0
Ząbkovia Ząbki – AP Brychczy II 2:2

Komentarz trenera :
Mecz z Polonią to niezłe spotkanie w naszym wykonaniu. Rywalizacja była zacięta, obie drużyny próbowały sforsować defensywę rywali ale do przerwy nie zobaczyliśmy bramek. O końcowym rezultacie zadecydowały nasze błędy przy stałych fragmentach gry w drugiej połowie. Nie musimy się jednak na pewno wstydzić naszej gry, krok po kroku chcemy robić postępy w każdym elemencie, a szkoleniowo wiele zagrań zasługiwało na pochwałę.

6_n

Druga drużyna zremisowała po emocjonującym spotkaniu 2:2 z drużyną z Ząbek. Chłopcy przez długi czas prowadzili, lecz w końcówce gospodarze doprowadzili do wyrównania. Brawa dla całej drużyny, chłopaki rozegrali dobre zawody i dzielnie walczyli o każdy metr boiska. Warto zaznaczyć że podczas wielu nieobecności spowodowanych chorobami i kontuzjami, w naszym składzie wystąpiło 4 kolegów z rocznika 2010 !! Dziękujemy młodszym kolegom za wsparcie i gratulujemy dobrego występu.