Huragan II Wołomin – AP Brychczy II 4:3 (0:1)

⚽️ Cybulski Wiktor as. Rembacz Grzegorz
⚽️ Gadoś Jan as. Krawczyk Mateusz
Skład: Marczak Hubert – Bąk Rafał, Gadoś Jan, Ananiów Jan, Mroczkowski Wiktor- Krawczyk Mateusz, Radomski Dominik, Cybulski Wiktor – Zbroch Jan, Rembacz Grzegorz, Sawicz Julek

Rezerwowi: Sopiński Borys

Komentarz trenera : Solidna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, po której prowadziliśmy 1:0. Niestety na początku drugiej połowy straciliśmy dwie bramki po stałym fragmencie gry, a po chwili goście zdobyli jeszcze jedną bramkę i podwyższyli jeszcze prowadzenie. Nie poddaliśmy się i na dziesięć minut przed końcem doprowadziliśmy do wyrównania. Ostateczne słowo należało jednak do gospodarzy, którzy bardzo szybko odpowiedzieli na naszą bramkę wyrównującą. Mieliśmy trochę problemów z chorobami i kontuzjami, dlatego też brawa dla chłopaków za ambicje i grę do końca.